Alveola LED-es nagyítós lámpa 5D AE220605

Alveola LED-es nagyítós lámpa 5D AE220605

36 999 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

Alveola LED-es nagyítós lámpa 5D AE220605

36 999 Ft
Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
irány a bolt »
fodrasznagyker.hu
Termékleírás
Márka Alveola
condition new
mpn AE220605
Arukereso.hu Export Kategória Műkörmös lámpa

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

Az AE220605-ös LED-es nagyítós lámpa a legújabb fényforrás technológia előnyét kínálja a felhasználóknak. A LED-es izzók hosszabb élettartamot, gazdaságosabb működést és vibrálásmentes megvilágítást tesznek lehetővé. Így akár a körfénycsöves lámpáknál tapasztalható korábbi szemfáradás is kiküszöbölhető.

Az AE220605-ös LED-es nagyítós lámpa a legújabb fényforrás technológia előnyét kínálja a felhasználóknak. A LED-es izzók hosszabb élettartamot, gazdaságosabb működést és vibrálásmentes megvilágítást tesznek lehetővé. Így akár a körfénycsöves lámpáknál tapasztalható korábbi szemfáradás is kiküszöbölhető. A lámpa 5 dioptriás nagyító képessége több mint elegendő a kozmetikai tisztításhoz, vagy a szálankénti szempilla-hosszabbítás végzéséhez. De tökéletes nagyítást biztosít például olyan precíziós munkákhoz is, mint a tartós sminktetoválás. Nagyító átmérője 17,8 cm mellyel akár az arc teljes felülete is lefedhető.

Nagyítós lámpa jellemzői:
Nagyító lencse átmérő: 17,8cm O
5 dioptria nagyító képesség
Mechanikus mozgató rendszer
Asztalra és állványra is helyezhető kivitel (12,5mm átmérőjű csatlakozási csonk)
1,6 m hálózati kábel
Energiatakarékos LED világítás
LED kör: 24 cm O, 5W
Lehajtható műanyag lencsevédő fedél
Szín: fehér

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.